Tohle je číslo Anglofila, každopondělního newsletteru o angličtině & Británii. Jestli se vám bude líbit, tady se můžete přihlásit k odběru.

Hello there!

Dneska bych se s vámi místo klasického čísla rád podělil o něco, na čem už nějakou dobu pracuju. Jestli máte Anglofila rádi & chcete mi pomoci ho dál rozvíjet, můžete ho teď podpořit na Pickey.

Nebojte, neznamená to, že bych Anglofila dával za nějaký paywall. Každopondělní newsletter zůstane dál úplně zadarmo — tohle všechno dělám hlavně proto, abych mu mohl věnovat víc času a dál ho pro vás vylepšovat.

Chcete-li mi s tím pomoci, můžete si na Pickey (to je skvělý český projekt podobný Patreonu) vybrat jednu ze tří úrovní předplatného.

Kromě dobrého pocitu získáte taky spoustu parádností:

I.

Za 70 korun měsíčně vám nabídnu:

II.

Koalu nebo papouška už má adoptovaného kdekdo. Znáte ale někoho, kdo si adoptoval svého vlastního idioma?

Pokud se rozhodnete podpořit Anglofila 140 korunami měsíčně, můžete ten někdo být právě vy. Kromě všech výhod předchozí úrovně se totiž taky stanete adoptivními rodiči kteréhokoliv idiomu v mém slovníku.

Pod vaším adoptivním idiopotomkem se objeví takováhle parádní cedule s vaším jménem či přezdívkou & klidně i odkaz na váš web — takže může posloužit i jako taková malá reklama.

Pomůžete navíc i ostatním uživatelům slovníku. Jestli si totiž vyberete jeden z idiomů, u kterých zatím chybí podrobnosti, zařadím ho na vrchol seznamu hesel k vylepšení.

III.

Pokud budete opravdu mimořádně štědří & podpoříte Anglofila 240 korunami měsíčně, získáte výhody obou předchozích úrovní — a navíc něco vážně spešl.

Každé tři měsíce vám ode mě přijde speciální Anglofil, kterého vám místo mého mailingového nástroje doručí Česká pošta.

Anglofil Offline bude dopis plný zajímavého čtení & občas i nějakého toho překvapení. 🙂 Na prvním čísle už pracuju a nemůžu se dočkat, až s ním vyrazím na poštu.

Jestli vás některá z těchhle výhod zaujala nebo prostě jenom chcete Anglofila podpořit, můžete to udělat tady:

Jestli ale Anglofila podpořit nemůžete, vůbec to nevadí. Tyhle newslettery budou vždycky zadarmo & já si moc vážím už jenom toho, že je čtete. 🙂

U sebe na webu jsem vytvořil HKO (Hypoteticky Kladené Otázky), kde najdete spoustu dalších informací. Pickey je pro mě velký experiment, takže jestli se chcete na něco zeptat nebo máte připomínky, neváhejte mi prosím napsat. Budu rád za každý podnět.

Anyway, to je pro dnešek všechno. Ať už se rozhodnete Anglofila podpořit nebo ne, díky moc, že jste dočetli až sem. Příští týden se můžete těšit na klasické číslo plné zajímavostí ze světa jazyků, angličtiny & Británie.

V pondělí zase na přečtenou!

Tom

Líbil se vám Anglofil?

Tak to byste ho měli začít odebírat! 🙂 Každé pondělí v šest ráno vám pošlu kupu zajímavostí o angličtině a Británii: