Pravidla odebírání Anglofila

  1. Anglofila vám budu posílat já, Tomáš Herlík. Všechny potřebné informace o mně najdete na téhle stránce. Budu vám ho posílat z adresy tom@herlik.eu chcete-li si pojistit, že vám e-maily ode mě budou chodit (a neskončí například ve spamu), přidejte si mě do svých kontaktů.
  2. Anglofil je úplně zadarmo, občas vám ale dám vědět, když budu mít místo pro nové studenty, nebo vytvořím něco, co by se vám mohlo líbit.
  3. Váš e-mail budu střežit jako oko v hlavě a používat jenom k zasílání Anglofila (kromě pravidelných čísel může čas od času vyjít nějaký ten speciál).
  4. Spravovat ho za mě bude Ecomail.cz, který k rozesílání Anglofila používám.
  5. Ecomail.cz vás sleduje – ukazuje mi, jestli jste Anglofila otevřeli, případně na co jste v něm klikli. Tyhle informace používám k zlepšování Anglofila a jsou jen mezi vámi, mnou a Ecomailem, nikomu jinému je nepředávám. Jestli chcete tomuhle sledování zabránit, stačí si v mailu zakázat zobrazování obrázků.
  6. Pokud vás Anglofil přestane bavit, můžete ho kdykoliv přestat odebírat. Odkaz k ukončení odběru najdete na konci každého mailu, který vám ode mě přijde. Jestli si přejete odstranit ručně, napište mi.
  7. Čas od času provedu čistku odběratelů a odstraním ty neaktivní. Pokud se vám po Anglofilovi začne stýskat, můžete se kdykoliv znovu přihlásit k odběru.
  8. Při zpracování vašich osobních údajů (jakože e-mailové adresy) se řídím těmito zásadami ochrany osobních údajů.

Pokud máte jakékoliv otázky či připomínky, napište mi.

Tahle pravidla platí od 3. srpna 2020.

O jejich případných změnách vám dám vědět v Anglofilovi.